Apie mus

Apie-mus-NordDECOApie-mus-NordDECO

Kurdami Šiaurės Įkvėpimą

NordDECO – tai ne tik dizaino ir gamybos įmonė, mes kuriame daiktus, atspindinčius Šiaurės šalių turtingą kultūrą ir tradicijas. Mūsų aistra slypi kruopščiame medinių produktų kūrime, kiekvienas kūrinys atspindi kasdieninio gyvenimo esmę ir amžiną grožį, atrastą gamtoje.

Įkvėpti kasdieniniais Ritualais

Mums kiekviena diena yra įkvėpimo šaltinis. Mes įsipareigoję gyventi derindami su gamta, semdami įkvėpimo iš Šiaurės gyvenimo būdo paprastumo ir elegancijos. NordDECO siekia dalintis šiuo įkvėpimu su jumis per mūsų apgalvotai sukurtus produktus.

Mūsų Įsipareigojimas Jums

Mes norime augti kartu su savo klientais. NordDECO nėra tik gaminiai; tai yra bendradarbiavimo kelionė. Mes siūlome išsamų paslaugų spektrą, įskaitant dizainą, gamybą ir pakavimą, užtikrindami, kad kiekvienas kūrinys būtų bendras mūsų ir jūsų pastangų rezultatas.

Kiekvienas padėkliukas ir papuošalas gali pristatyti jūsų unikalią viziją per individualius užsakymus.

Mūsų Šaknys

NordDECO su pasididžiavimu yra įsikūrę Lietuvoje, vietoje, kur susitinka meistriškumas ir kūrybiškumas. Mūsų šaknys šioje gyvybingoje šalyje maitina mūsų įsipareigojimą puikumui ir autentiškumui kiekviename sukurtame kūrinyje.

Ilgametė Patirtis

Su daug metų patirtimi dirbant su B2B klientais, mes išplėtėme savo pasiekimus už šalių ribų. Įmonė NordDECO eksportuoja savo produkciją į Europos Sąjungą, Šiaurės Ameriką ir Japoniją.

Mūsų buvimas tarptautinėje rinkoje yra liudijimas kokybės ir meistriškumo, kurie atsispindi kiekviename įgyvendintame projekte.

Mūsų Stilius ir Medžiagos

NordDECO kokybei skiriame didžiausią dėmesį. Mes renkamės pačias geriausias žaliavas, užtikrindami, kad kiekvienas produktas atitiktų aukščiausius standartus.

Mūsų pagrindinis asortimentas apima beržo faneros padėkliukus, ąžuolines pjaustymo lentelės, skandinaviško stiliaus šviestuvus ir žakardinius pledus iš aukštos kokybės Naujosios Zelandijos avinų vilnos.

Kiekvienas kūrinys yra liudijimas mūsų įsipareigojimui puikumui.

Prisijunkite Prie Mūsų Šioje Šiaurės Kelionėje

NordDECO kviečia jus prisijungti prie mūsų šioje meistriškumo, kultūros ir kūrybiškumo kelionėje.

Ar ieškote personalizuotų medinių padėkliukų, elegantiškų papuošalų ar kitų Šiaurės įkvėptų originalių gaminių, mes esame čia, kad įgyvendintume jūsų viziją.

Atraskite Šiaurės meistriškumo grožį su NordDECO.

Kontaktai

Tel: +37065577669
info@norddeco.lt

Panerių g. 43, 03202, Vilnius, Lietuva
Pirmadienis – penktadienis: 9:00 – 16:30

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.