Tapkite mūsų partneriu

Atverkite Šiaurės Amatų Pasaulį

NordDECO kviečia potencialius B2B partnerius prisijungti prie bendradarbiavimo, kuris švenčia Šiaurės amatų esmę. Kaip Lietuvoje įsikūrusi dizaino ir gamybos įmonė, mes specializuojamės kurti individualius medinius padėkliukus ir papuošalus, įkvėptus Šiaurės šalių kultūros ir tradicijų.

Gamtos ir Dizaino Simfonija

Kiekvienas NordDECO kūrinys yra liudijimas mūsų įsipareigojimui gyventi harmonijoje su gamta. Nuo beržo faneros padėkliukų iki ąžuolo pjaustymo lentelių, skandinaviškų medinių lempų ir Naujosios Zelandijos vilnos pledų, mūsų asortimentas įkūnija Šiaurės gyvenimo būdo paprastumą, eleganciją ir autentiškumą.

Išskirtiniai Produktai

Mūsų prioritetas yra kurti išskirtinius, tačiau pasiekiamus produktus. Todėl galime vykdyti mažus užsakymus už prieinamas kainas. Kreipkitės į mus, norėdami sužinoti daugiau apie minimalų užsakymo kiekius ir kainodarą kiekvienam mūsų produktui.

Pasaulinis Prieinamumas: Pasitikėti Visame Pasaulyje

Su daugelio metų patirtimi dirbant su B2B klientais, NordDECO sėkmingai eksportuoja savo produkciją į Europos Sąjungą, Šiaurės Ameriką ir Japoniją. Tai yra liudijimas mūsų gaminių kokybės ir meistriškumo, kuriuos įsisavinome kiekviename sukurtame darbe. Prisijunkite prie partnerių tinklo, kuris vertina aukštą kokybę ir išskirtinumą.

Esame įsikūrę Lietuvoje, siūlome greitą ir patogų pristatymą visoje Europos Sąjungoje.

Kokybės Užtikrinimas: Pakelkite Savo Prekės Ženklą

Didžiuojamės naudodami aukštos kokybės medžiagas savo produktams, užtikrindami, kad kiekvienas gaminys atitiktų aukščiausius standartus. Nuo pradinio dizaino pasiūlymo iki galutinės kokybės patikros, mūsų dėmesys smulkmenoms garantuoja tiek jūsų, tiek jūsų klientų pasitenkinimą.

Kokybės Užtikrinimas: Pakelkite Savo Prekės Ženklą

NordDECO yra daugiau nei tiekėjas; mes esame jūsų kūrybos partneris. Esate suinteresuoti mūsų esamu asortimentu, arba planuojate sukurti atskirą liniją savo prekės ženklui – mes esame pasiruošę aptarti bendradarbiavimo galimybes. Pasidalinkite savo idėjomis, tyrinėkite mūsų katalogą ir leiskime kartu įsijungti į unikalaus, Šiaurės šalių įkvėpto produkto kūrimo kelionę.

Susisiekite su mumis

Užsukite į svečius

Panerių g. 43, 03202, Vilnius, Lietuva
Pirmadienis-penktadienis: 9:00-16:30

Bendradarbiavimas

Dėl bendradarbiavimo ar praktikos galimybių mūsų įmonėje parašykite mums į info@norddeco.lt

Susisiekite

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.