Individualūs užsakymai

Vartotojo vadovas nuo pirminės konsultacijos iki užsakymų dizaino ir gamybos

Žingsnis 1: Užklausa ir pradinis konsultavimasis

Mūsų katalogai padės susipažinti su mūsų produkcija ir medinių padėkliukų ir pjaustymo lentelių personalizavimo galimybėmis.

Jei jums kyla idėjų dėl unikalių produktų dizainų, susisiekite su mumis ir pradėkite individualaus užsakymo vykdymo procesą. Nurodykite savo pageidavimus, užsakymo kiekius, norimą gamybos laikotarpį ir bet kokius svarbus dalykus, kuriuos turite omenyje.

Galite naudotis mūsų svetainės kontaktų forma arba tiesiogiai susisiekti su mumis el. paštu info@norddeco.lt. Nepamirškite pridėti vizualinių nuorodų arba pavyzdžių savo individualiam dizaino projektui.

Žingsnis 2: Dizaino pasiūlymas

Mūsų dizaino komanda sukurs pavyzdžius pagal informaciją, surinktą per pirminę konsultaciją. Gausite skaitmeninius maketus, parodančius potencialius dizainus jūsų individualiems produktams. Suteikite grįžtamąjį ryšį dėl maketų, kad būtų galima derinti dizainą pagal jūsų viziją ir lūkesčius.

Atkreipkite dėmesį, kad dizainai bus kuriami atsižvelgiant į gamybos techninius reikalavimus (lazerio pjovimą arba lazerio graviravimą).

Žingsnis 3: Dizaino patvirtinimas

Jeigu reikia, atliksime iki 2-3 redagavimus vienam dizainui, remdamiesi jūsų grįžtamuoju ryšiu. Kai dizainas atitiks jūsų lūkesčius, patvirtinkite galutinį variantą.

Žingsnis 4: Pakavimo galimybės

Pasirinkite iš mūsų pasiūlymų, kaip pridėti individualumo ir išskirtinumo jūsų užsakymui. Produkcija gali būti be pakuotės, su mūsų pakuote arba pagaminta pagal jūsų individualų dizainą.

Mediniams padėkliukams siūlome pritaikytą stovą, kurį galėsite pastatyti jūsų parduotuvėje.

Žingsnis 5: Užsakymo pateikimas

Patvirtinus dizainus ir nustačius užsakymo kiekius bei pristatymo sąlygas, išsiųsime jums išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Gavus apmokėjimą, pradėsime jūsų užsakymo gamybą.

Žingsnis 6: Pavyzdžių gamyba

Prieš pradėdami masinę gamybą, sukursime fizinį individualiai sukurtų jūsų produktų prototipą, kad įsitikintume, jog dizainas tinkamas masinei gamybai. Jei bus reikalinga, atliksime pakeitimus, ir atnaujinti dizainai bus išsiųsti jums patvirtinimui.

Žingsnis 7: Gamyba

Patvirtinus galutinį dizainą, pradėsime gamybą, laikydamiesi sutartų laikotarpių, užtikrinant greitą pristatymą. Gamybos metu vykdomos kokybės patikros, siekiant atitikti aukščiausius standartus.

Žingsnis 8: Kokybės patikra

Baigus gamybą, atliekame galutinę patikrą, siekdami užtikrinti viso užsakymo kokybę.

Žingsnis 9: Pristatymas

Jūsų užsakymas yra atidžiai supakuotas ir pristatomas į jūsų nurodytą vietą pasirinktu logistikos partneriu.

Žingsnis 10: Mėgaukitės savo individualiu produktu!

Kiekviename žingsnyje mūsų komanda įsipareigoja užtikrinti, kad jūsų vizija būtų perkelta į gražiai pagamintą ir personalizuotą produktą. Laukiame galimybės pristatyti unikalų ir ypatingą produktą, specialiai sukurta jums.

Susisiekite su mumis

Užsukite į svečius

Panerių g. 43, 03202, Vilnius, Lietuva
Pirmadienis-penktadienis: 9:00-16:30

Bendradarbiavimas

Dėl bendradarbiavimo ar praktikos galimybių mūsų įmonėje parašykite mums į info@norddeco.lt

Susisiekite

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.