Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas Lietuvoje

Pristatymas su DPD

NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į Jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų paštomatą.

*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD paštomatą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.

Kai siunta pristatoma į pasirinktą DPD paštomatą, Jūs gaunate kodą trumpąja SMS žinute, siuntai atsiimti. Siunta iš terminalo turi būti atsiimta per 72 valandas nuo SMS gavimo. Siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (į didžiuosius miestus).

Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) – 3 Eur. 

Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.

Pristatymas su Lietuvos paštu

Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina – 5 Eur.

Pristatymas užsienyje

Prekes į ES šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina – 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies – 3-7 d.d.

Prekes į Jungtinę Karalystę pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina – 20 Eur. Pristatymo trukmė – 5-7 d.d.

Prekes į ne ES šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina – 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su Express UPS.

* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą). 

Dėl prekių pristatymo į kitas valstybes prašome kreiptis el. paštu info@norddeco.lt

Grąžinimas

Vartotojas nenurodydamas priežasties turi teisę grąžinti įsigytą prekę per 14 dienų. Prekės grąžinimo terminas skaičiuojamas nuo sekančios dienos po prekės gavimo.

Negrąžinamos prekės

Mediniai šviestuvai, gaminami pagal specialius užsakymus.

Gaminiai, kurie aiškiai pritaikyti Pirkėjo asmeninėms reikmėms (pvz., individualios, personalizuotos prekės, ant kurių yra išsiuvinėti, išgraviruoti kliento/pirkėjo pageidaujami tekstai ar simboliai ir kt.).

Dovanų kuponai.

Siuntos grąžinimas

Siunta turi būti grąžinama šiuo adresu – UAB Nord DECO, Panerių g. 43, Vilnius, LT-03202, Lietuva (Tel. Nr. +37065577669).

Pirkėjas norėdamas grąžinti/keisti gaminį, turi informuoti pardavėją el. paštu info@norddeco.lt nurodydamas užsakymo numerį, įsigijimo dokumentą ir nurodydamas gaminius, kuriuos nori grąžinti/keisti.

Pirkėjas gali grąžinti gaminius:

per DPD paštomatą (grąžinimas nemokamas);

per savo pasirinktą kurjerį (grąžinimą apmoka pats pirkėjas. Grąžininimas į paštomatus – netinkamas). Siunta turi būti grąžinama šiuo adresu – UAB Nord DECO, Panerių g. 43, Vilnius, LT-03202, Lietuva (Tel. Nr. +37065577669);

pristatant grąžinamas prekes adresu – UAB Nord DECO, Panerių g. 43, Vilnius, LT-03202, Lietuva (Tel. Nr. +37065577669), darbo dienomis – pirmad. – penktad. 9 – 17 val. Pirkėjas privalo suderinti atvykimo laiką su pardavėju elektroniniu paštu arba telefonu +37065577669.

Nemokamo Grąžinimo Taisyklės

Pirkėjas gali grąžinti gaminius per 14 dienų.

Nemokamas grąžinimas galimas tik per DPD paštomatą.

DPD paštomato prekės grąžinimo PIN kodas arba sugeneruotas QR kodas gaunamas SMS žinute arba elektroniniu paštu kartu su prekių pristatymo informacija, kai užsakymas yra atsiimtas iš paštomato.

Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota. SVARBU – Nuklijuokite seną, siuntos gavimo metu ant siuntos esantį siuntos lipduką.

Grąžinamos prekės siuntimo lipdukas atsispaudinamas DPD paštomate įvedus grąžinimui priskirtą PIN kodą arba sugeneruotą QR kodą (lipdukas esantis ant siuntos gavimo metu nėra tinkamas).

Pirkėjas privalo įsitikinti, kad grąžinimo lipduke tiek pirkėjo, tiek pardavėjo duomenys yra teisingi. Gavėjo adresas – UAB Nord DECO, Panerių g. 43, Vilnius, LT-03202, Lietuva

Atsispausdinus lipduką DPD paštomate, lipdukas priklijuojamas prie pakuotės ir siunta priduodama į paštomatą.

Prekės keitimas

Prekė gali būti keičiama per 14 dienų nuo prekės gavimo. 

SVARBU tiek keitimo, tiek grąžinimo atveju:

Prekės nepriimamos ir nekeičiamos, jeigu yra naudotos, nešiotos, išteptos, sugadintos, skalbtos ir pan. Prekės turi būti visos komplektacijos, originaliose pakuotėse ir su nepažeistomis etiketėmis ir nenuplėštomis apsauginėmis plėvelėmis ir pan.

Naudojantis grąžinimui skirtomis paslaugomis, grąžinama prekė turi būti supakuota į tą pačią gavimo pakuotę arba sudėta į papildomą apsauginę (tinkamą transportavimui) pakuotę (dėžutę arba apsauginį voką).

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Šie punktai nėra taikomi, jei grąžinama nekokybiška prekė.

Atnaujinama...
  • Krepšelyje nėra produktų.